Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: SJM400 3D beállítás
RCMODELL MODELLEZŐ FÓRUM > Helikopter modellezés > Helikopterek vezérlése, távirányítása, beállítások
géptörő
Sziasztok laugh.gif

Léci segítsen valaki sjm400 gép beállításában. A normál repülés beállítása ok, de ha átkapcsolom 3d-be akkor a 2-es csatin bólintás szervó nem szinkronba áll be a másik kettővel hanem hátrabillenti a tácsát. dry.gif Lehet hogy a távin van valami elprogramozva ???? (távi HITEC eclipse7)





Kövi
Felhívsz, bejössz szerdán/csütörtökön az Ákoshoz. és kiokosodsz....
A géped meg a rádiódat ne hagyd otthon persze!
géptörő
IDÉZET(Kövi @ Dec 14 2007, 06:37 PM) *
Felhívsz, bejössz szerdán/csütörtökön az Ákoshoz. és kiokosodsz....
A géped meg a rádiódat ne hagyd otthon persze!


köszi

szerintem szerda délután bemegyek, mert sok a megválaszolatlan kérdés
géptörő
IDÉZET(Kövi @ Dec 14 2007, 06:37 PM) *
Felhívsz, bejössz szerdán/csütörtökön az Ákoshoz. és kiokosodsz....
A géped meg a rádiódat ne hagyd otthon persze!


Szia Kövi cool.gif

Kicseréltem a farokmehanikát is SJM400II-re, és most nincs semmi kotyogás a rotoron, sokkal stabilabban tartja magát. A szabályzót kicseréltem HACKER X-30-ra felprogramoztam a govenormode-ot és egész más lett igy a repülés. Amit nem tudok hogy jól tettem-e hogy a gyári normál gázgörbét 0,65,70, 85, 100-ról átállítottam 0,90,100,100,100-ra (VR1 potival szépen tudom szabályozni) az állásszög -2, 4,5,7,10 szerintem így repül legjobban.
géptörő
Sziasztök tongue.gif

Kövi mindent köszi, sok elméleti dolgot tanultam az SJM400 beállításáról! Mindent beállítottam és príma lett a gép, csak egy kicsit szoknom kell. Mostmár semmi perc alatt beállítom a gépet.

Köszönöm

A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.