Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Hype 3D
RCMODELL MODELLEZŐ FÓRUM > Repülőgép modellezés > Elektromos repülés
Trust
Sziasztok.

Kisebb nagyobb kihagyások után nekifogtam végre a tavaj karácsonykor vásárolt Hype 3D tipusu repülőm összeépítésének. Eredetileg robbanósra terveztem a gyárilag ajánlott West50T1-es mocival de mivel Ákossal bizniszeltem igy tiszta marad a kezem biggrin.gif és elekromos lett belölle. Sajnos az összeszerelésröl nem tudok képekkel illusztrált dokumentációt felmutatni de pár képet felteszek a kész gépröl.

Nagyjábol innen indult ujra az építés.


Aztán megérkezett az erőmű


95%-os állapotban. A gyári bowdenes megoldást csak az oldalkormány vezérléséhez használtam. A magaságit, hátul két BB 380MAX servo mozgatja.


és pár mühely kép a kész repülőről. Remélem hamarosan a szabadban is csinálhatok pár képet róla berepülés elött és remélhetően a berepülés után is hasonló állapotban marad majd rolleyes.gif





És az adtok róla.

Fesztáv: 1520mm
hossza: 1560mm
Moci: Hacker A50-16s
Szabi: Hyperion Titan 80A
Servok: 2db BB 380MAX a magasságin, csürő+oldal 3db Hitec HS422
Akku: QP 3200mAh 6S 16C 22,2V

És igy a repkész sulya 3020gr lett.

Eddig egy hátránya van csak számomra a gépnek, hogy egyben van a szárnya. Valószinüleg a berepülést követően el is adom üresen/servokkal és veszek egy Fliton extra-t vagy egy edge540-et, de ez majd egy másik topic lesz biggrin.gif

A berepülés sikerességéröl majd beszámolok.

Ezuton is szeretném megköszönni Ákosnak a sok türelmet és segitséget, és kitartást kívánok neki a továbbiakhoz biggrin.gif
panda
Köszi !
Jók a képek, gondolom az idő miatt nem jött össze a berepülés.
Szerintem együtt repítjük be a Hype3D és az új Extra 330 konfigot, amit múltkor
próbálgattam, csak az idő közbeszólt sad.gif
Trust
Jaja. Szavamon vettél hogy együtt menjünk igy megvárlak vele mindenképpen. Na jo persze örülök is neki hogy lesz velem egy tapasztalt ember biggrin.gif
panda
Hype 3D project hogy áll?
Nekem már kezd mehetnékem lenne egy kis repülésre.
Én vinném a nagy Fliton Extra-t!
Gergő
Tisztelettel én is betársulnék biggrin.gif
Trust
Sziasztok.


Hát a repüléstől jó távol maradtam az elmult időben. Sok meló, gyerkőc, punnyadás meg minden. A napokban készülök a kisgéppel hasitani kicsit hogy szokjam aztán belecsaphatunk a lecsoba jol.


Szép napot!

Trust.
Norbi
Hali
Ha eladod a gépet mikor és mi az ár lehet érdekelne rolleyes.gif

Üdv
Norbi
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.