Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: AN-2
RCMODELL MODELLEZŐ FÓRUM > Repülőgép modellezés > Robbanó motoros repülés
Mazsi
Sanya!

Ezek döbbenetes képek ................ Állati jóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!
Gratulálok!
Gergő
Hát mit mondjak?

Ez valami k......szép elismerésem ohmy.gif

Gratulálok!!!!!!!!
géptörő


Szia tongue.gif

Gratulálok, ez nagyon szép, gondos munka ! Egyszer megnézném hogy repül, állati jó lehet.

Minden elismerésem rolleyes.gif
Kövi
Élőben még komolyabb volt a gép.
Az építők pedig szerintem csak nemes egyszerűséggel "elmebetegek" a szó legpozitívabb értelmében.
Itt talán érdemes megemlíteni őket : idősebb és fiatalabb Kontsagh Sándor ( apa és fia ) a taszári klubból.
A gépen még az ajtó is kilinccsel nyílik, a fútó rugózik ( ehhez nekem is volt egy kis közöm rolleyes.gif ), a kormányok pedig ugyanúgy zsanérozottak, mint a nagyon.
A motroburkolat üvegszálas, az egyész gép pedig balsa spéci szövet bevonással. Persze szervótemető és egy olcsó kis csillagmoci is pöfög az elejében.

PS: Ja, és azt meg sem említettem, hogy mindezt egy nem egy "tuti" terv alapján, hanem sok-sok rajz, terv és saját fótó segítségével építették meg.
Tehát a legtöbb dolgot nekik kellet kitalálni, mert ekkora és ilyen tervrajz nincs sehol.
kisember
Nagyon szép a gép egy videót azért fel tehetnétek hogy repül a kicsike.
Szerintem mindenki kiváncsi lenne rá.
Sok sikert hozzá.
stunci
hát erröl a szépségröl én is meg néznél egy videot. söt hogy ragozzam élöbe is szivesen meg nézném ohmy.gif rolleyes.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.