Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Futaba Fc-16 probléma
RCMODELL MODELLEZŐ FÓRUM > Vezérlés, Elektronika > Távirányítók, vevők
rick66
Futaba Fc-16-os távirányítómat Novemberben vásároltam.Próbálgattam,majd elraktam mivel a modellem még nincs kész.Nemrég elővettem,bekötöttem mindent ahogy kell bekapcsoltam az adót majd a vevőt és semmi.A szervók meg se mozdultak.Azóta antennát is cseréltem,mindent átnéztem,de nem tudtam rájönni a probléma okára.Valaki tudna segíteni?Létezik olyan,hogy állásában elromlik? sad.gif
Huszi
Kevéssé valószínű, hogy állásban elromoljon.. Kristályok a helyükön, adó és vevő akku feltöltve, ppm/pcm beállítás, szervók helyesen voltak bekötve? Campac a helyén van, tréner/szimulátor kapcsoló nincs ezen a rádión? Ezer oka lehet, hogy nem működik, nem biztos, hogy elromlott valami.
rick66
Hello.Campacom nincs,viszont 2 potméteres trénerem van.A csatornára bekötött kapcsoló is okozhat ilyen problémát?Azt nem tudod véletlenül,hogy hol lehet campacot venni/nincs hozzá kapcsolási rajzod?
Huszi
Sajnos nem ismerem pontosan ezt a rádiót, csak néhány hibaforrást próbáltam felsorolni.
rick66
Köszönöm,hogy segítettél,de a probléma még mindig nem oldódott meg.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.