Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Reflex XTR szimulátor
RCMODELL MODELLEZŐ FÓRUM > Vezérlés, Elektronika > Szimulátorok beállítása, használata
panda
Reflex szimulátorral kapcsolatos tudnivalókat ide tudjuk felrakni.
Gergő
Na hali!

Írok egy pár szót a Reflex xtr szimulátorral kapcsolatban. (nem találtam szimulátoros topicot és nem is tudtam létrehozni)

A fent említett szimulátorból több féle is megtalálható a neten, létezik 1gb körüli csomag és létezik 600mb körüli is.
Nekünk a kisebbik kell a boldogsághoz. Letölthető egy torrent kliens segítségével mondjuk utorrent itt a link hozzá http://www.utorrent.hu/modules.php?name=Do...etit&lid=41

a torrent állomány linkje pedig itt van http://www.torrentvalley.com/download_torrent_10687.html
kb. 2-3 óra alatt jön le 1mb/s sávszélességnél. A kapott fájl ReflexXTR.img névre halgat. Ezt fájlt vagy néróval cd-re írjuk (jobb klik a fájlra aztán társítás és kijelöljük a nérót) vagy demon tools nevü programmal létre hozunk egy virtuális meghajtót (a program ingyenes http://www.szoftverbazis.hu/letoltes/letolt.html?id=HA12 innen tölthető le telepítés után a tálca jobb oldalán lesz egy ikon amire jobb klikk felugró ablakban virtuál cd rom utána device és mount image.) Amikor lejött a torrent fáljunk és mountoltunk vagy lemezre égettük szépen telepítjük ahová jól esik.

Már majdnem teljes a boldogság!

Most szépen el látogatunk a http://www.reflex-sim.de/reflex-sim/shop/c...735c314e6edbb86 címre és letöltjük a négy ingyenes upgradet.
( ezt úgy tudjuk megtenni, hogy regisztrálunk az oldalra és elkezdjük megvásárolni, de mivel ezek 0.00 EUR-ba
kerülnek mire eljutunk a fizetéshez kapunk egy linket ami az oldal bal alsó felében lesz látható és szépen letöltjük)
az upgredeket telepítjük és kész.

Már csak egy dologra lesz szükségünk. Erre: http://www.rcpanda.hu/shop/product_info.php/products_id/1702
Meg erre akinek ilyen kell: SJM400V2_Final.zip ( 358.39k ) Letöltések száma: 2


Remélem tudtam segíteni annak aki nem oldotta meg eddig.


Átraktam biggrin.gif
Tomiboy
Szia Gergő!
Az általad megadott linken a letöltés nekem nem indult.
De innen igen: http://thepiratebay.org/tor/3274611/Reflex..._(Rc-simulator)
Szerintetek ez megy PP-JOY-al?
Az Aerofly-t használom szimulátorozni, de úgy hírlik a Reflex jobb a helis szimulációban.
No meg, ebbe lenne SJM! wink.gif
________________
Üdv. Tomiboy.
SJM 400V1
Hornet II
Multiplex Cocpit SX
Gergő
Szia!

A PP-JOY-al én nem próbáltam, de ha nem megy Ákosnál veszel egy usb csatolót és kész.
giantd
Sziasztok!
Ez a szimulátor billentyűzettel nem is használható?
Vagy mit csinálok nem túl jól?
Nekem semmire nem reagálnak a helik...
Előre is köszi a segítséget,
hali
panda
Nem használtuk még billentyűzetről de sok értelme nincsen mert pont az a lényeg hogy
ugyanolyan távirányítóval szimulátorozzál mint amivel majd a terepen repülsz.
A billentyűzetet nehezen vinnéd magaddal terepre smile.gif
Joccesz
IDÉZET(Gergő @ Sep 22 2007, 04:00 PM) *
Már csak egy dologra lesz szükségünk. Erre: http://www.rcpanda.hu/shop/product_info.php/products_id/1702


Szerintem a Reflex ezzel a kábellel nem működik!
panda
Igen ezzel nem megy a r e f le_x a zőőőődddddddd a jóóóóóó smile.gif
Kedden lesz!
giantd
IDÉZET(panda @ Nov 1 2007, 02:49 AM) *
Nem használtuk még billentyűzetről de sok értelme nincsen mert pont az a lényeg hogy
ugyanolyan távirányítóval szimulátorozzál mint amivel majd a terepen repülsz.
A billentyűzetet nehezen vinnéd magaddal terepre smile.gif

Há, mondjuk van benne valami. rolleyes.gif
És egy Esky Lama V3-as távirányítójával működik vajon?
Mit kell hozzá beszereznem, hogy menjen?
Köszi a választ előre is. smile.gif
panda
Csak az usb szimulátor adapter más nem kell max kivezetni
a távirányítóból a földet és a jelet egy jack dugóba.
Gergő
Sziasztok!

Ki raktam a pc képét nagy tv-re
és úgy szimuztam
hát k...a jó volt, akinek tudja videó kártyája ajánlom, hogy próbálja ki.
géptörő
Sziasztok dry.gif

Gergő jó leírást adott. Nekem sikerült letölteni a Reflex-et és sikerült feltelepítenem, az SJM400-at is befaragtam.
Sajna nem működik a távirányítómmal ( HITEC Eclipse7, gyári USB Pc adapter ) indításkor REFLEX adapter hiány hibaüzenetet ír. A számítógép látja a távirányítót ppjoytic-nak, és RC-joytic-nak is.

Mi lehet a hiba, vagy megoldás? segítség !
Zavarga
sziasztok!

Többször próbáld ki-be kapcsolni a távot+figyelj a csatik kiosztására+másik USB-be is dugd be+ezek után indítsd újra a REFLEXET!!

nekem ezek után vette észre a progi a távot!!:-)


Kellemes ez a fórum!!

Sziasztok! laugh.gif

géptörő
IDÉZET(Zavarga @ Dec 20 2007, 11:23 PM) *
sziasztok!

Többször próbáld ki-be kapcsolni a távot+figyelj a csatik kiosztására+másik USB-be is dugd be+ezek után indítsd újra a REFLEXET!!

nekem ezek után vette észre a progi a távot!!:-)
Kellemes ez a fórum!!

Sziasztok! laugh.gif


Sziasztok tongue.gif

Köszi ezt még megpróbálom, remélem beindul.
Neked milyen távid, és milyen USB itrfészed van?
Zavarga
Sziasztok!

Zöld USB adapter by Panda--sim x2--a távok pedig Futaba és Walkera, mindkettő müxik, bár szöszögtem velük egy picit az elején! biggrin.gif

Az USB adapter a gépben és a progi indítása után kapcsolgasd a távot ki-be !
panda
Futaba T6,FF7, T14,T4 illetve Graupner MX-12.MX16 és WFLY rádióknál teszteltük és
a fent említett kapcsolgatás nem kellett a működéshez azonnal jó.
Persze olyan USB használj amiben van táo rendesen !
USB adapter közelébe pedig ne tegyél mobil telefont meg a fejedhez sem smile.gif

Zavarga
szia Panda!

A Walkera is rendesen müxik vele!!! biggrin.gif
Zavarga
Sziasztok!!!

Reflexhez T-rex modell!!!

Boldog Karácsonyt!!

tongue.gif
géptörő
Sziasztok tongue.gif

A gondom megoldódott! a REFLEX zzzzzzőőőőőőődddd usb adapterrel HITEC Eclipse7 távival kivállóan mükszik.
Nagyon jó ez a progi jól be lehet állítani a rep tulajdonságokat, elég élethűnek tünik.

tongue.gif
Gergő
Sziasztok!

Egy két segítség azoknak akiknek még nincs meg
  • 1 Magyaritás
  • 2 Gép követés
Magyaritás link ezt szépen letöltjük kitömörítjük és betesszük mondjuk ide
(már akinek ide van telepítve) : C:\Program Files\REFLEX\Sprachen Fontos, hogy ne ebbe : C:\Program Files\REFLEX\Sprachen.rmk
mert meglepő modon nem működik.


Gép követés:

Ez sajnos csak a reflex háttérben működik
(leg alsó) viszon itt megtudjuk csinálni azt, hogy jól felküldjük a gépet amit már pilóta szemszögben nem látnánk
és kipróbálunk olyan dolgokat amihez hely kell.

Gép követés beállítása : Bökünk egy F6-ot és ott beállítjuk a hátulról követőt
Zavarga
Szia!!:-)

Köszi a magyarítást!! huh.gif

A gépkövetés viszont lemaradt! biggrin.gif

Gergő
IDÉZET(Zavarga @ Jan 29 2008, 10:38 PM) *
Szia!!:-)

Köszi a magyarítást!! huh.gif

A gépkövetés viszont lemaradt! biggrin.gif



Gép követés beállítása : Bökünk egy F6-ot utánna kamera fül és ott beállítjuk a hátulról követőt

Zavarga
IDÉZET(Gergő @ Jan 31 2008, 07:15 PM) *
Gép követés beállítása : Bökünk egy F6-ot utánna kamera fül és ott beállítjuk a hátulról követőt



Szia!!! wink.gif

Ezt értem, csak nekem inaktív az a köröcske! angry.gif

azt gondoltam tudsz erre valami gyógyírt! smile.gif
Gergő
IDÉZET(Zavarga @ Feb 1 2008, 01:29 AM) *
Szia!!! wink.gif

Ezt értem, csak nekem inaktív az a köröcske! angry.gif

azt gondoltam tudsz erre valami gyógyírt! smile.gif



Szia!

Csak a képen látható pályán
használható
Zavarga
IDÉZET(Gergő @ Feb 1 2008, 07:18 AM) *
Szia!

Csak a képen látható pályán
használható




Szia!!! biggrin.gif


KÖSZÖNÖM!! rolleyes.gif
Zavarga
Sziasztok!


egy kis érdekesség !! biggrin.gif



Jó repkedést!!! blush.gif
Bund
Sziasztok. Tudna valaki segiteni? Aerofli delux hoz kéne plusz gépek. Honan tudnék letölteni?
Segitséget elöre is köszönöm.
marcel
http://www.rc-sim.de/ itt találsz töménytelen gépet a AFPD-hez. Milyen verziód van?
kisvido
Sziasztok!

Vettem egy helit. Egész jól megy. Walkera. Kicsit töröm, de javíthatóan. Nem vertem oda még. biggrin.gif
Vettem hozzá egy kábelt is a távomhoz. az van ráírva, hogy modell Xpert. A gépem felismeri, de a reflex nem. Mindíg kapom a hibaüzeneteket, de hiába kapcsolom ki-be, dugom másik USB-be, nem ismeri fel a reflex. :-( Rossz a távom? vagy a kábel? vagy mi van?

segítség, plízz!

előre is köszi

Kisvido
hangya
Sziasztok!

Működik a Reflex XTR "SimTransmitter 6" USB-s gamecontrollerrel? Esetleg kell hozzá valami egyéb utility program (mint a RealFlight-hoz a dongle)?
hangya
Ok, látom itt nem fogok választ kapni... dry.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.